Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Jarný Medokvas, Smolenice

18. mája 15:0021:00

8€
Jarný Medokvas

Máte radi med a medovinu? Potom si nenechajte ujsť festival Jarný Medokvas, ktorý sa uskutoční v sobotu 18. mája v Smoleniciach. Podujatie organizuje miestne včelárstvo a medovinárstvo a ponúkne návštevníkom ochutnávky medoviny, prehliadky výroby a skvelý program v príjemnej atmosfére.

Medové osvieženie a zábava pre celú rodinu

Jarný Medokvas odštartuje o 15:00 h. a potrvá do 21:00 h. Počas sobotňajšieho popoludnia si budete môcť vychutnať živú hudbu, pochutiny z food truckov a stánkov s jedlom. Samozrejme, nebudú chýbať ani špeciálne nápoje s medom a medovinou.

Pavol Kudláč z medovinárstva Včelovina prezrádza, že návštevníci budú mať možnosť ochutnať až jedenásť druhov medoviny, medový burčiak, sajder, medové pivo, radler a dobre vychladené frizzantino. Pre záujemcov sú pripravené aj prehliadky výroby medoviny. Deti sa zabavia v Včelárskej zárade pri hrách a maľovaní na tvár.

Bezplatná kyvadlová doprava Smolenická fčela

Aby bola návšteva festivalu čo najpohodlnejšia, organizátori v spolupráci s OOCR Trnava Tourism zabezpečili bezplatnú kyvadlovú dopravu Smolenická fčela. Autobus začína svoje jazdy o 10:10 h. zo železničnej stanice v Smoleniciach a zastaví aj pri medovinárstve Včelovina. Počas dňa môžete navštíviť Smolenický zámok či Jaskyňu Driny. Posledný spoj odchádza z parkoviska Jahodník späť na stanicu o 19:30 h.

Jarný Medokvas, Smolenice

Jarný Medokvas, Smolenice

Vstupenky a podpora Včelárskej záhrady

Vstupenky na Jarný Medokvas si môžete zakúpiť v predpredaji na stránke www.vcelovina.sk alebo priamo na mieste. Akciová cena 6,50 eur platí do 17. 5. 2024, v deň konania podujatia budú lístky dostupné za 8,00 eur. Výťažok z festivalu bude použitý na rozvoj náučnej Včelárskej záhrady.

Spoznajte proces výroby medoviny

Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť ochutnať lahodné medové nápoje, spoznať proces výroby medoviny a stráviť príjemný deň v malebnom prostredí pod Smolenickým zámkom. Jarný Medokvas je podujatie, ktoré poteší všetkých milovníkov medu a medoviny.

Podrobnosti

Dátum:
18. mája
Čas:
15:00 až 21:00
Cena:
8€

Organizátor

Včelovina, Smolenice
Dokončené
+421 949 305 315
Email
info@vcelovina.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Včelovina, Smolenice
Továrenská 10A
Smolenice, 919 04 Slovensko
+ Google Mapy
Dokončené
+421 949 305 315
Webstránka Miesto udalosti