Loading Events

« All Events

Rybársky bazár, Sereď

2. marca 8:0018:00

Rybársky bazár, Sereď

Rybárska komunita na Slovensku sa môže tešiť na výnimočnú udalosť, ktorá sa uskutoční v Seredi. Najväčší Rybársky bazár v krajine otvorí svoje brány v sobotu 2. marca. Milovníci rybolovu a všetci záujemcovia sa môžu zúčastniť tohto podujatia v priestoroch kultúrneho domu od skorých ranných hodín 8.00 až do večera do 18.00.

Exkluzívne rybárske vybavenie

Bazár ponúkne širokú škálu rybárskych potrieb a vybavenia, ktoré inde len tak ľahko nenájdete. Či už hľadáte špeciálne nástrahy, kvalitné prúty alebo inovatívne príslušenstvo, v Seredi na vás čakajú unikátne kúsky. Táto príležitosť je ako stvorená pre všetkých, ktorí chcú obohatiť svoju výbavu o vzácne a ťažko dostupné predmety.

Vstup zdarma a možnosť predaja

Pre návštevníkov je vstup na bazár bezplatný. To je skvelá správa pre každého, kto má záujem len prehliadnuť si ponúkané produkty alebo sa stretnúť s priateľmi z rybárskej komunity. Pre registrovaných predajcov je stanovený poplatok 8 eur za stôl. To im umožňuje predstaviť a predať svoje tovary širokej rybárskej verejnosti.

Nezabudnite si poznačiť dátum v kalendári a príďte zažiť atmosféru najväčšieho Rybárskeho bazáru na Slovensku. Tešíme sa na vašu účasť a prajeme vám úspešný lov nielen na vode, ale aj pri hľadaní tých najlepších rybárskych pokladov!

Rybársky bazár, Sereď

Rybársky bazár, Sereď

Details

Date:
2. marca
Time:
8:00 až 18:00
Event Category:
Event Tags:
, ,

Organizer

Rybársky klub v Seredi
Phone
031/789 41 36
Email
srzsered@gmail.com
View Organizer Website

Venue

Dom kultúry, Sereď
Školská 118
Sereď, 926 01 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Phone
0911 424 083
View Venue Website