Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Gastro Vianoce 2022

6. decembra 2022 13:007. decembra 2022 18:00

Free
Gastro Vianoce Zdroj: www.zpiestan.sk

Inšpiratívne vianočné stolovanie, čokoládový obraz, vynikajúca vianočná zmrzlina, kávové špeciality, voňavé medovníčky,  vlastný hotelácky med, nádherné candy bary, pôsobivé vianočné dekorácie, ale aj slovenská a medzinárodná kuchyňa.

To je iba časť toho, čo  budú prezentovať verejnosti počas už tradičného podujatia GASTRO VIANOCE 2022 v priestoroch školy študenti a pedagógovia Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch, ktorej zriaďovateľom je Trnavský samosprávny kraj (TTSK).

Návštevníci budú môcť ochutnať jemné francúzske palacinky a dezerty, úžasné dezerty v cukrárňach, talianske a bavorské špeciality, užiť si skvelý čajový rituál, vychutnať miešané nápoje či prežiť mnohé iné gastronomické zážitky.

Gastro Vianoce Zdroj: www.zpiestan.sk

Gastro Vianoce Zdroj: www.zpiestan.sk

Gastro Vianoce sú zároveň aj Dňami otvorených dverí

Okrem prezentácie ukážok zručností hotelákov získajú žiaci základnej školy a záujemcovia  aj komplexné informácie o štúdiu na Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. GASTRO VIANOCE 2022 sú zároveň aj DŇAMI OTVORENÝCH DVERÍ.

Podľa riaditeľa školy Ladislava Blaškoviča je podujatie po dvojročnej vynútenej prestávke určené odbornej a širokej  verejnosti. “Sú vianočnou inšpiráciou,  miestom stretnutí stoviek ľudí, ktorí načerpávajú vianočnú gastronomickú atmosféru. Škola sa teší na stretnutia s absolventami,s priateľmi školy, s rodičmi a budúcimi žiakmi. Príprava podujatia je niekoľkomesačná. Študenti školy k nej pristupujú veľmi zodpovedne, preto sa veľmi tešíme na návštevu všetkých hostí,” uviedol Blaškovič.

Podujatie Gastro Vianoce poskytujú možnosť zastaviť sa v predvianočnom zhone, vnímať sviatočnú atmosféru či získať inšpiráciu pre váš štedrovečerný stôl. Pre študentov je to neopakovateľná príležitosť prezentovať verejnosti svoje odborné vedomosti a zručnosti. Zároveň ponúknuť všetkým pestrý výber jedál a nápojov v gastronomických strediskách.

Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Piešťany pripravuje tiež zaujímavé prekvapenie. To bude prezentovať priamo počas podujatia.

Prijmite preto srdečné pozvanie na podujatie plné krásy, harmónie, vôní a chutí dobrého jedla a vynikajúcich nápojov. Prežite slávnostnú predvianočnú atmosféru so svojimi priateľmi. Podujatie, ktoré s nadšením a profesionalitou pre vás pripravili študenti a pedagógovia akadémie . Veríme, že prežijete radostné, inšpiratívne a neopakovateľné chvíle predvianočnej pohody.

GASTRO VIANOCE 2022 budú prístupné verejnosti vo dvoch dňoch. V utorok 6. decembra od 13.00 do 19.00 h. V stredu 7. decembra 2022 od 09.00 do 18.00 h.

Príďte prežiť gastronomické čaro Vianoc!

GASTRO VIANOCE 2022

GASTRO VIANOCE 2022

Podrobnosti

Začiatok:
6. decembra 2022 13:00
Koniec:
7. decembra 2022 18:00
Cena:
Free
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:

Organizátor

Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera – Piešťany
Dokončené
033/772 64 31
Email
blaskovic.ladislav@gmail.com
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera v Piešťanoch
Stromová 1329/34
Piešťany, 921 01 Slovenská republika
+ Google Mapy
Dokončené
033/772 64 31
Webstránka Miesto udalosti