Nádvorie v Trnave ožije tropickým svetom rumových nápojov

Trnava Rum Fest

Rumové pop up bary a letná latino hudba zaplnia priestory trnavského Nádvoria v sobotu 13. augusta. Nebudú chýbať barmanské šou a degustácie tých najlepších nápojov z celého sveta.

Podujatie Rumové Nádvorie odštartuje o 17:00 h a návštevníci budú môcť degustovať a vychutnať si výber tých najlepších rumov až do polnoci. „Rumové Nádvorie bude vyvrcholením tohtoročných podujatí od Bar Impresario cocktail & bar agency a pripravujeme ho v tropickom rumovom duchu,“ hovorí Róbert Šajtlava, majiteľ agentúry Bar Impresario a organizátor podujatia.

Po veľmi úspešnom júnovom Trnava Rum Feste 2022 sa milovníci tohto delikátneho nápoja z cukrovej trstiny opäť stretnú na večernej akcii. Vďaka pop up barom a barmanom z rôznych krajín môžu spoznať rumy vo veľmi zaujímavých kombináciách.

Práve rumové koktaily hrajú prvé husle a počas večera sa ich vypijú doslova tisícky. Pozývame všetkých vychutnať si stále prebiehajúce leto s vašimi obľúbenými rumovými nápojmi v tej najlepšej spoločnosti,“ dodáva Róbert Šajtlava.

Celkovú letnú atmosféru dotvorí latino hudba, ktorá je neoddeliteľnou súčasť rumovej kultúry. Tentoraz bude v podaní DJ Jucky, ktorý patrí medzi popredných latino dídžejov na slovenskej scéne.

Vstupenky na Rumové Nádvorie v cene 5€ bude možné zakúpiť priamo na mieste v deň konania akcie.

Link na stránku podujatia: https://fb.me/e/2jsdaO28i